menu

THE FORTRESS RESORT & SPA *****

od 44 990,- Kč
Galle
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Stylový The Fortress Resort & Spa se nachází na jižním pobřeží ostrova Srí Lanka, přímo na krásné písečné pláži Koggala, pár minut jízdy od letoviska Galle. Architektura hotelu zachycuje historický holandský a portugalský styl s motivy Srí Lanky.

Vybavení hotelu

The Fortress Resort & Spanabízí pět různých typů exkluzivních pokojů a residencí. Klientům jsou zde k dispozici restaurace, bary, luxusní butiky, krásná zahrada, nádherný netradiční bazén, umělecká galerie. Místní knihovna Vám nabídne mnoho titulů, široký výběr CD a DVD. Obchodí centrum a konferenční místnosti se mohou pochlubit tím nejmodernějším vybavením včetně připojení Wi-fi, které je dostupné v celém resortu. Lázeňské centrum Vám poskytne příležitost vyzkoušet tradiční ajurvédskou medicínu, řadu dalších lázeňských programů a doplňkové terapie včetně sauny a páry, dále pak pavilon jógy a fitness centrum. K dispozici je půjčovna kol a aut, PADI centrum.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené pokoje s koupelnou s vanou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem, trezorem, IDD telefonem, plazmovou SAT/TV, DVD přehrávačem.

Kategorie ubytování:

Fortress pokoj (65 m2)
Beach pokoje (70 m2)
Ocean pokoje (70 m2)
Ocean Loft (140 m2)
Residence (240 m2)

Stravování

Resort The Fortress Resort & Spa Vás jistě zaujme i svým kulinářským uměním. Restaurace a bary nabízí vzrušující chutě a lahodné pokrmy tradiční srílanské kuchyně, moderní mezinárodní pokrmy a Fortress koktaily.

Sport a zábava

Četné služby a aktivity zajistí, že se jistě nebude během svého pobytu nudit. Vychutnejte si okouzlující bazén, lekce jógy, fitness, ajurvédské terapie, výlety, pozorování velryb v Mirisse, ukázky vaření, kulturní akce, vodní sporty, cyklistiku a mnoho dalšího.

Náš názor

Luxusní hotelový resort doporučujeme těm nejnáročnějším klientům.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Colombo-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, privátní transfery z/na letiště, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, služby česky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistické vízum * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena