menu

SHANGRI-LA’S HAMBANTOTA RESORT & SPA *****

od 29 390,- Kč
Hambantota
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní 5* resort Shangri-La’s Hambantota otevřel své brány v červnu 2016 a uvítal ihned své hosty nevídanou pohostinností s jedinečným srílanským kouzlem. Resort je situovaný u pradávné "stezky koření" s výhledy na nedotčené jižní pobřeží ostrova, rozprostírá se na 53 hektarech, což z něj dělá největší resort na Srí Lance. Oblast a město Hambantota jsou známé svými přírodními krásami a divočinou umožňující návštěvníkům prozkoumat fascinující přírodní svatyně, jako jsou národní parky Yala a Bundala.

Vybavení hotelu

K vybavení resortu Shangri-La’s Hambantota patří 24 hodinová recepce, půjčovna aut, směnárna, služby prádelny a čistírny, knihovna, kadeřnický a kosmetický salon, nákupní arkády, internetový koutek, konferenční místnost, dětský a junior klub, jedinečné Spa centrum, lekce fitness, jogy a aguagymnastiky, několik restaurací a barů.

Vybavení pokoje

K luxusnímu vybavení 300 pokojů resortu Shangri-La’s Hambantota patří wifi připojení k internetu zdarma, SAT-TV, telefon s přímou volbou, polštářové menu, župany a pantofle, prémiová řada toaletních potřeb značky Shangri-La, koupelna/WC, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, plné penze či all inclusive.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu * vybraný počet nocí s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* privátní transfery z letiště do hotelu a zpět * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistické vízum


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena