menu

JETWING VIL UYANA *****

od 64 990,- Kč
Sigiriya
EKO hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort náležící do společenství Small Luxury Hotels of the World, je zajímavě situován mezi rýžovými poli, v lesích nebo na kůlech na jezeře. Nachází se v samém srdci kulturního trojúhelníku Srí Lanky, jen 5 km od skalní pevnost Sigiriya, která je považována za osmý div světa. Vzdálenost od letiště cca 150 km a cca 170 km od hlavního města Colomba.

Vybavení hotelu

Jetwing Vil Uyana nabízí 4 různé a jedinečné formy obydlí, navržených tak, aby splynuly s prosperujícím ekosystém regionu. Některé residence mají privátní bazén. V resortu jsou hostům k dispozici dvě restaurace, dva bary, vinný sklep. V Ayurveda Spa na Vás čeká dokonalý klid a absolutní luxus, využít můžete také fitness centrum, lekce jógy a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje

K vybavení všech residencí náleží teaková podlaha, individuální klimatizace, IDD telefon, přístup k internetu a bezplatné Wi-Fi, mini bar, zařízení na přípravu čaje a kávy, velký scénický vlastní balkon nebo terasa, bezpečnostní schránka, kabelová televize s BOSE zábavním systémem, jídelní kout, prostorná koupelna s vanou a sprchou, pantofle a župany. Kategorie ubytování: Marsh/Paddy Vila Forest Vila Water Vila Garden Vila

Stravování

Celodenní stravování je k dispozici v restauraci The Apsara. Lehké občerstvení je nabízeno v Sulang, zatímco dobře zásobený Graffiti Bar s řadou tekutých pokladů, které vás udrží v té nejlepší náladě.

Sport a zábava

Hosté si mohou dopřát relaxační masáž v lázeňském centru či si vybrat z řady nabízených procedur, zacvičit se ve fitness centru nebo si zaplavat v bazénu. Jetwing Uyana rovněž nabízí krytý bazén, půjčovnu kol.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena