menu

JETWING SAFARI CAMP *****

od 59 990,- Kč
Yala
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Jetwing Safari Camp se nachází uprostřed divočiny národního parku Yala, rozkládající se od nezkrotného pobřeží Indického oceánu směrem do vnitrozemí na jihovýchodě Srí Lanky a nabízí jedinečný zážitek spojení divoké přírody a luxusního zázemí komfortních stanů.

Vybavení hotelu

Luxusní stanový kemp Jetwing Safari je doslova uhnízděný uprostřed zlatých pobřežních dun těsně za hranicemi národního parku Yala - jednoho z předních míst na světě, kde se vyskytují vzácní leopardi, sloni, medvědi a je také rájem velkého množství ptactva. Zdejší tým pozorných komorníků a vášnivých strážců je připraven splnit Vám jakékoliv přání, provést Vás zdejší divokou přírodou a obdařit Vás zdejší autentickou srílanskou pohostinností. Byť jsme uprostřed divočiny, můžete si užít dokonalého luxusnhé zázemí, ke kterému patří také klimatizace, lázeňské centrum, restaurace či wifi.

Vybavení pokoje

Každý luxusní stan má dřevěnou terasu s výhledem do okolní přírody a ve vlastní koupelně najdete župany a pantofle. Ložní prádlo je samozřejmě také k dispozici.

Sport a zábava

V okolí kempu se můžete kromě safari v parku věnovat celé řadě aktivit, jako je šnorchlování, windsurfing a potápění.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena