menu

CEYLON TEA TRAILS *****

od 91 990,- Kč
Nuwara Eliya
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní koloniální boutique hotel Ceylon Tea Trails se nachází v nadmořské výšce 1200 m uprostřed 500.000 hekratové čajové plantáže na břehu Castlereaghského jezera pohlíž města Hatton.

Vybavení hotelu

Sledujte život na fungujícím čajovnictví, pochutnejte si na gurmánské kuchyni a nechte se hýčkat osobním komorníkem. Toto je ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku na úchvatném pozadí hor, jezer a vodopádů.

Vybavení pokoje

Tato překrásná koloniální usedlost nabízí ubytování v celkem pěti autentických bungalovů, z nichž každý má své vlastní kouzlo a design dobového nábytku a dekorací. Lakeside Castlereagh, Summerville a Dunkeld, Norwood s panoramatickým výhledem, a Tientsin.

Sport a zábava

Váš pobyt zde bude naplněný netradičním duchem spojeným s pěstováním čaje. Budete moci sledovat život fungující čajové plantáže, pochutnat si na gurmánské kuchyni a nechat se hýčkat osobním komorníkem. Zdejší Castlereaghské jezero vybízí k romantické projížďce na kajaku a okolí čajové plantáže je ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku s úchvatnými sceneriemi hor, jezer a vodopádů.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena