menu

CENTARA CEYSANDS RESORT & SPA *****

od 35 590,- Kč
Bentota
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní nově postavený hotel Centra Ceysands Reort & Spa se nachází na písečném poloostrově mezi řekou a oceánem a nabízí tak úchvatné romantické vyýhledy na všechny strany.

Vybavení hotelu

Centara Ceysands Resort & Spa Sri Lanka má celkem 4 restaurace včetně 360 Seafood Restaurant, která nabízí celou řadu čerstvých mořských plodů. V restauraci Ceylon Clubwill si můžete odpočinout u šálku čaje a k dispozici je také pokojová služba.

Vybavení pokoje

Centara Ceysands Resort & Spa nabízí klimatizované pokoje zařízené ve světle zelených odstínech a vybavené psacím stolem, TV s plochou obrazovkou a rozkládacím posezením. K dispozici je také vlastní koupelna.

Stravování

Polopenze je servídovaná včetně nápojů během jídla (nealko, pivo, víno) a hotel má celkem 4 restaurace včetně 360 Seafood Restaurant, která nabízí celou řadu čerstvých mořských plodů. V restauraci Ceylon Clubwill si můžete odpočinout u šálku čaje a k dispozici je také pokojová služba. Možnost příplatku za all inclusive.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou dopravu

Cena nezahrnuje:

* privátní transfery z letiště do hotelu a zpět * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistické vízum * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena