menu

CAPE WELIGAMA *****

od 92 990,- Kč
Mirissa
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní boutique resort Cape Weligama se nachází na vrcholu skalnatého výběžku a nabízí překrásné výhledy na okolní pobřeží Indického oceánu. Od starobylého městečka Gale, které ja zapsáno v Unesco, je vzrálený 30 minut jízdy kolem pobřeží a od známého letovisa Mirissa cca 7 km.

Vybavení hotelu

Cape Weligama nabízí překrásnou rozlehnou zahradu plnou kokosových palem, kde se nachází infinity bazén pro 2 až 3 vily dohromady a dále pak 2 hlavní bazény, menší bazén a ikonický 60-ti metrový infinity srpkovitý bazén na vrcholu útesu s úchvatným výhledem na okolní pobřeží. K zázemí resortu patří ještě také lázeňská vila, centrum vodních sportů a fitness centrum. Resort vám může zajistit potápění vedené potápěčským centrem s certifikací PADI, lekce surfingu, jízdu na kajaku na jezeře nebo jízdu na kole mezi rýžovými poli. V okolí se můžete věnovat šnorchlování, rybaření nebo pozorování velryb.

Vybavení pokoje

Honosné a elegantní apartmány a vily zahrnují jídelní část, posezení s pohovkami a soukromou terasu. K vybavení pokojů patří kabelová TV s plochou obrazovkou, kávovar na přípravu espressa a audio systém Sonos. V koupelně najdete samostatný sprchový kout s parní lázní, kamennou vanou a toaletními potřebami Ophir. Na požádání je k dispozici možnost stravování na pokoji a lázeňské služby.

Stravování

Resort Cape Weligama nabízí svým hostům možnost stravovánhí ve 3 různých restauracích s ohromujícím výhledem na oceán: Ocean Terrace, Cape Club a Ocean Grill. Podávají se zde evropská a srílanská jídla z lokálních surovin a koření.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena