menu

AMANWELLA *****

od 98 990,- Kč
Godellawela
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Amanwella se nachází u rybářského městečka Tangalle na jižním pobřeží Srí Lanky, hodinu letu helikoptérou z letiště v Colombu. Resort se rozprostírá nad krásnou pláží mezi dvěma skalnatými výběžky.

Vybavení hotelu

Resort nabízí ubytování ve třiceti identických apartmánech, zařízených dle současných trendů v odstínech uklidňující béžové, krémové, medové a v barvě dřeva. V resortu je hostům k dispozici velký bazén, knihovna, butik, lázně obklopené kokosovými palmami a nabízející uvolňující masáže celého těla a další kosmetické procedury, terasa, restaurace a bar. Hosté si mohou číst v knihovně nebo využít Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. K dispozici je také služba hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Apartmány mají velká okna s výhledem do privátního nádvoří s bazénkem a další směřující k terase a poskytující výhled do okolní krajiny. Každý apartmán má vlastní bazének (6x4 m) a venkovní posezení pro privátní stolování. K dalšímu vybavení náleží luxusní koupelna s volně stojící vanou, dvojitým umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou.

Stravování

Prosklená restaurace Amanwella podává lahodné pokrmy cejlonské kuchyně připravené z domácích surovin. Nabízí vynikající víno a možnost stolování pod širým nebem.

Pláž

800 metrů dlouhá pláž se zlatým pískem obklopuje celý záliv, kolem kterého je resort postaven.

Sport a zábava

Vychutnejte si relaxaci a uvolnění v lázeňském centru, zaplavte si v krásném bazénu či v moři, vyzkoušejte šnorchlování, vydejte se na procházku do přírody, či a výlet do Mirissi za pozorováním velryb.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Colombo-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy * transfery z/na letiště * 7/10/14x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby česky hovořícího delegáta

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída již vyprodaná * turistické vízum (rádi Vám zajistíme na vyžádání)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena